Техніка, надана ТНМУ в рамках Українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», успішно задіяна в дистанційному навчанні

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського є учасником Українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». Наприкінці серпня 2020 року до ТНМУ надійшла технічна підтримка з боку організаторів проєкту. Зокрема з метою ефективнішого забезпечення дистанційного навчання було надано ноутбуки, монітори, телевізори, веб-камери, мультимедійна акустика, штативи, мікрофони, подовжувачі, програмне забезпечення.

Все це обладнання активно використовується в теперішньому освітньому процесі нашого університету від початку навчального року. Техніку задіяно у читанні лекцій та проведенні практичних занять, організації науково-практичних онлайн конференцій, засідань вчених рад ТНМУ, ректоратів та іншого.

Два роки тому Тернопільський медуніверситет виграв конкурс на участь у цьому проекті у двох напрямках – загальна практика та сімейна медицина і навчання медсестер. Проект започаткований Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва. Основним його завданням є допомога університетам у впровадженні освітніх інновацій в рамках реформи медичної освіти МОЗ України. Він спрямований на медичні університети, де здобувають освіту майбутні лікарі загальної практики та сімейної медицини, а також керівники закладів, у яких надається первинна медична допомога. Також проект розрахований на медичні освітні інституції для медсестер – училищ, коледжів, факультетів, інститутів медсестринства.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.