Студенти ТНМУ організували свято для підопічних Петриківського геріатричного будинку

Три роки поспіль студенти Тернопільського національного медичного університету напередодні Дня Святого Миколая відвідують Петриківський геріатричний будинок, щоб привітати його підопічних з прийдешніми святами та вручити благодійну допомогу від студентів всього курсу. Ініціаторами і організаторами цієї акції є Таїсія Білоножко та Юлія Бандрівська. Цьогоріч команда організаторів збільшилася, приєдналися Богдана Бондарук та Валерія Петренко – студентки четвертого курсу. Майбутні медики переконані, що в такий складний період люди повинні більше допомагати один одному і надавати підтримку тим, хто найбільше потребує такої допомоги.

Попередньо дівчата оголосили збір коштів на своїх курсах для благодійної допомоги людям з Петрівського геріатричного будинку. Навіть одне невипите горнятко кави допоможе придбати найнеобхідніші речі людям похилого віку та подарувати радість у прийдешні свята. Також до збору коштів приєдналася кафедра патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною. Цьогоріч студенти передадуть не лише продукти і речі, а й малюнки від першокласників загальноосвітніх шкіл №3 і 15, які ті власноруч намалювали для кожного мешканця геріатричного будинку.