Психофізіологія

Кафедра фізіології з основами біоетики та біобезпеки

Вивчення навчальної дисципліни «Психофізіологія» дозволяє сформувати уявлення про психофізіологічні явища; ознайомити студентів зі принципами використання психофізіологічних знань в практичній роботі сімейного лікаря. Засвоєння матеріалу практичних занять і лекцій дозволить студентам розкрити фізіологічні основи психічних явищ; дослідити поведінку при різних експериментальних впливах на фізіологічні процеси, з’ясувати співвідношення між психікою та нейрофізіологічними процесами запам’ятовування, мислення, емоцій тощо. Знання основ психофізіології дозволить сформувати здатність до свідомої професійної поведінки, спрямованої на збереження здоров’я, підтримання життєвого тонусу, здатності до відновлення фізіологічного потенціалу. Розуміння медичним фахівцем фізіологічних основ психічної діяльності людини сприятиме подальшому фаховому зростанню, позитивній оцінці ситуації професіогенезу, кращій соціальній адаптації, більшій виразності емоційно вольових характеристик, нормалізації рівня особистісної тривожності.