Меню Закрити

Науковець ТНМУ представила свої напрацювання під час онлайн-зустрічі лауреатів «Ордена Святого Пантелеймона» та «Медалі Святого Пантелеймона»

Завідувач кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Лілія Логойда взяла участь у засіданні лауреатів відзнак «Ордена Святого Пантелеймона» та «Медалі Святого Пантелеймона», яке відбулося 8 грудня 2020 року в дистанційному форматі.

Цю онлайн-зустріч провели голова Поважної ради Василь Князевич та заступник голови Лілія Гриневич.

Зазначимо, що за час існування відзнаки з 2009 року до сьогодні є вже 65 нагороджених! За словами Василя Князевича, всі лауреати є представниками української еліти. Відповідно було прийнято рішення проводити «круглі» столи за їх участю. На ці заходи Поважна рада ордену планує запрошувати представників влади і громадськості. Наразі йде діалог та пошук майбутньої місії Лауреатів Відзнаки.

У такий спосіб оргкомітет відзнаки бере на себе функцію налагодження комунікації між медиками, державою та органами місцевого самоврядування.

Перша зустріч з лауреатами «Ордена Святого Пантелеймона» та «Медалі Святого Пантелеймона» відбулася 23 серпня 2020 року. Василь Князевич привітав всіх з Днем Незалежності України.

«Обидві зустрічі відбулися у дуже теплій атмосфері. Потрібно відзначити, що Поважна рада щоразу цікавиться змінами в житті кожного лауреата, що нового зроблено в галузі науки, які плани на майбутнє щодо розвитку і наукових досліджень. Зі свого боку голова Поважної ради старається залучити до цієї спільноти відомих науковців і державних діячів. Це допомагає налагодити всебічний діалог. Під час таких зустрічей всі присутні отримують підтримку і піклування з боку організаторів ордену», – розповіла Лілія Логойда.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.
Світлини з архіву Лілії Логойди.