Результати онлайн-зустрічі членів Поважної ради відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона» з представниками регіональних рад

Під час онлайн-зустрічі з представниками Поважної ради відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона», яка відбулася 11 грудня 2020 року в дистанційному форматі, ректор Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда поінформував учасників заходу з тим, як пройшло установче засідання територіальної ради у Тернопільській області від 18 листопада 2020 року.

Михайло Михайлович додав, що у складі територіальної ради відбулися певні зміни. До неї увійшли ректор ТНМУ, заслужений діяч науки і техніки України, професор Михайло Корда, завідувач кафедри хірургії факультету післядипломної освіти ТНМУ, заслужений діяч науки і техніки України, голова ГО «Українського лікарського товариства Тернопілля», голова Асоціації хірургів Тернопілля, професор Ігор Дзюбановський, заслужений артист України, директор – художній керівник Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Шевченка Борис Репка, Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Української Православної Церкви Київського Патріархату, владика Нестор, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Тернопільській області Микола Шот, завідувач кафедри фармацевтичної хімії ТНМУ, лауреат «Медаль Святого Пантелеймона» Лілія Логойда, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Ольга Ярмоленко, асистент кафедри хірургії факультету післядипломної освіти ТНМУ Андрій Продан, голова Асоціації медичних сестер України у Тернопільській області Надія Фаріон, голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Володимир Кузів, директор Чортківського державного медичного коледжу, заслужений лікар України Любомир Білик, директор Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського Петро Мазур, директор навчально-наукового інституту медсестринства ТНМУ Світлана Ястремська.

Михайло Корда також повідомив про постійну і тривалу популяризацію відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» і та «Медаль Святого Пантелеймона» у мас-медіа та соціальних мережах. Він зазначив, що вже розпочато роботу щодо пошуку претендентів на здобуття цієї почесної відзнаки.

Про результати установчих засідань в різних областях України також розповіли голови, секретарі чи заступники голів територіальних рад.