Меню Закрити

Вітання ректора ТНМУ з Новим роком і Різдвом Христовим!

Дорога університетська родино!

 Шановні колеги та студенти!

Сердечно вітаю усіх вас зі світлими та радісними святами – Новим роком і Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим, сповненим напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень і результатів. 2020 року змінилося наше звичне життя у всіх сферах, перед освітнім і науковим процесом постало багато викликів, вимушена організація дистанційного навчання стала випробуванням наших можливостей щодо програмного, технічного й організаційного забезпечення навчального процесу. На щастя, ми гідно впоралися з усіма проблемами, зумовленими пандемією, і сьогодні з упевненістю можу сказати, що цей рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку нашого вишу.

Висловлюю щиру подяку всім працівникам університету, всім практикуючим медикам і науковцям за сумлінну щоденну працю в порятунку життів і здоров’я людей упродовж цього року. Ми пишаємося тими співробітниками, хто був і залишається на передовій боротьби з COVID-19.

Наближення Нового року – це нові сподівання, життєві задуми й бажання, віра в краще майбутнє. Тож нехай 2021 рік буде багатим на щастя та радість, щедрим на втілення в реальність нових ідей, прийняття мудрих рішень і здійснення мрій. Від усього серця бажаю, щоб 2021 року обов’язково виправдалися ваші найкращі надії. Хай кожен прийдешній день додає здоров’я й оптимізму, добра доля постійно крокує поруч з вами, а гарний святковий настрій повсякчас зберігається у ваших серцях!

Дорогі друзі! Вже понад два тисячоліття святкуємо величне свято – Різдво Христове, яке дає нам радість і світлу надію на добрі зміни. Різдвяні свята – це дуже особливий час, коли віримо, дякуємо і по-особливому плекаємо сподівання на вдалий новий рік. Щиро бажаю, щоб Різдвяна зоря об’єднала всіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто перебуває далеко від рідного дому, – чистим світлом незгасних людських чеснот і цінностей. Вірте у власні сили, підтримуйте один одного, бережіть сімейне тепло та затишок. Нехай це найпрекрасніше свято Ісусового Різдва стане для всіх нас справжнім об’явленням Бога в душі кожного й принесе в усі українські родини мир, спокій та злагоду, які є джерелом радості й правдивого щастя. Нехай Новонароджений Спаситель зцілить наші недуги, обдарує нас довголіттям, духовною радістю, осяє всіх нас любов’ю і дасть упевненість у завтрашньому дні.

Христос народився! Славімо Його!

Ректор ТНМУ – Михайло Корда.