Відбулося планове засідання ректорату ТНМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 14 січня 2021 року під головуванням ректора ТНМУ, професора Михайла Корди з дотриманням усіх карантинних вимог.

Про матеріальне забезпечення студентів-сиріт і студентів, вихідців з радіоактивно-забруднених територій, доповіла асистент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Христина Курило.

Стан кадрового забезпечення англомовного навчання на кафедрах проаналізував голова комісії – доцент Андрій Сверстюк.

Про патентну і ліцензійну діяльність науково-педагогічних працівників поінформував керівник патентно-інформаційного відділу – доцент Андрій Павлишин.

Про роботу атестованих наукових лабораторій університету доповіла керівник наукового відділу – доцент Оксана Шевчук.

Про забезпечення освітньо-професійної програми «Стоматологія» розповіла голова комісії з перевірки – професор Наталія Гасюк.

Про забезпеченість виконання кафедрами освітньо-професійної програми «Парамедик» довів член комісії з перевірки – доцент Олександр Сусла.