Стажування педагогічних працівників в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології» (180 годин, 6 кредитів ECTS) 8 лютого – 26 березня 2021 р., м. Новий Сонч, Польща

Проходження стажування відбувається в дистанційній формі на базі інноваційної цифрової платформи CloudA – унікальній інноваційній розробці Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.
ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ
Модуль 1. Дистанційна освіта: досвід та перспективи. (30 год/1 кредит ECTS)
1.1 Підготовка висококваліфікованих фахівців в ХХІ столітті: роль та можливості дистанційної освіти.
1.2 Інноваційне лідерство Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University в дистанційній освіті: унікальні можливості інтегрованої ІТ-системи CloudA.
1.3 Дистанційна освіта в цифрову епоху: погляд в майбутнє.
Модуль 2. Дистанційне навчання в дії. ІТ-система CloudA: комплексне обслуговування студента. (60 год/2 кредити ECTS)
2.1 Розклад, навчальні плани та віртуальний журнал.
2.2 Навчальні матеріали, завдання, тести, оцінка.
2.3 Участь в інтерактивних заняттях і контакт з лекторами.
2.4 Обробка платежів.
2.5 Обробка дипломних робіт.
2.6 Мобільний додаток для дистанційного навчання.
Модуль 3. Мультитрансляція. Використання передових досягнень цифрових технологій в дистанційній освіті. (30 год/1 кредит ECTS)
3.1 Відмінність мультитрансляціі від класичних форм дистанційного електронного навчання.
3.2. Мультипередача класів (одночасна передача потоків даних, видимих учасникам в окремих вікнах).
3.3 Участь у заняттях з будь-якої точки світу за допомогою будь-якого мобільного пристрою.
Модуль 4. Особливості роботи викладача на сучасній цифровій дистанційній платформі. (30 год/1 кредит ECTS)
4.1 Розвиток техніко-інформаційних компетентностей, необхідних для роботи в цифрову епоху.
4.2 Соціокультурні та мовні компетентності сучасного викладача.
4.3 Набуття компетентностей та розвиток професійних здібностей педагогічних працівників за допомогою цифрових технологій.
Модуль 5. Дистанційна процедура вступу абітурієнта до університету. (30 год/1 кредит ECTS)
5.1 Документи, необхідні для вступу в університет.
5.2 Формування та подача заявок на вступ в дистанційній формі.
5.3 Обробка заявок на вступ.
Заняття проходять в дистанційній формі.
Всім, хто успішно пройде програму стажування, надається відповідний сертифікат про проходження стажування (180 годин, 6 кредитів ECTS).
Деталі щодо умов участі на сайті університету за посиланням:
Реєстрація на сайті університету за посиланням:
Термін подання заявок (реєстрації на програму) до 30 січня 2021 року.
Контакти та консультації:
Інформує відділ міжнародних зв’язків