І Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ІДЕЯ, СТРАТЕГІЯ, РЕЗУЛЬТАТ»

І Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ІДЕЯ, СТРАТЕГІЯ, РЕЗУЛЬТАТ» відбудеться 8 квітня 2021 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка.
Мета проведення конференції – консолідація здобутків впровадження інклюзії у сфері освіти в Україні; популяризація передового інноваційного досвіду надання якісних освітніх
послуг особам із порушенням здоров’я, особливими освітніми потребами; обмін досвідом психолого-педагогічного та соціального супроводу осіб, які потребують адаптації й модифікації освітнього простору; об’єднання зусиль різних фахівців та суспільних інституцій зі створення інклюзивного освітнього середовища; визначення перспектив розвитку інклюзивної освіти в Україні та актуальних напрямів науково-методичних досліджень окресленої теми.
До участі у роботі конференції запрошуються: науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, педагоги (освітяни), представники державних органів влади, громадських організацій та усі зацікавлені особи.