Меню Закрити

Студентів і викладачів ТНМУ запрошують до участі у лекції з академічної доброчесності

16 лютого (вівторок) о 16.00 відбудеться лекція радника проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, почесного президента Міжнародного центру академічної доброчесності Девіда Ретінджера “Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють”. Зустріч відбудеться на платформі зум, мова заходу – англійська з синхронним перекладом на українську.
Більше про подію тут https://academiq.org.ua/…/lektsiya-chomu-studenty…/, форма реєстрації для участі тут http://bit.ly/3q4Foaw
Лекція буде цікава студентам та викладачам, адже йтиметься не лише про академічні, але й психологічні причини недоброчесностей, роль особистісної етики, кращих практик викладання та мислення, орієнтованого на постійне зростання.
Про лектора:
Dr. David Rettinger, Ph.D. – професор психологічних наук і директор академічних програм доброчесності в Університеті Мері Вашингтон (УМВ). Він також є операційним радником системи доброчесності, ініційованої та очолюваної студентами УМВ. У межах наукової діяльності доктор Ретінджер цікавиться академічно-доброчесною поведінкою: публікацї його досліджень з психології шахрайства можна знайти в таких наукових виданнях, як «Theory into Practice», «Research in Higher Education», «Ethics and Behavior», а також «Psychological Perspectives on Academic Cheating». Доктор Реттінджер є почесним президентом Міжнародного центру академічної доброчесності, організації, заснованої для боротьби з шахрайством, плагіатом та академічною нечесністю у вищій освіті. В центрі пан Девід також очолює напрямок з проведення оцінки та опитувань у продовження Дослідження академічної доброчесності доктора Маккейба. Девід Ретінджер здобув ступінь доктора філософії (1998) та ступінь магістра (1994) з психології в Університеті Колорадо, Боулдер. У 1991 у Мічиганському університеті Ен Арбор, він отримав диплом бакалавра з особливою відзнакою у психології.