Професор ТНМУ став лауреатом конкурсу «Людина року 2020»

У Збаразькому замку Тернопільської області 21 грудня 2021 року відбулося нагородження переможців конкурсу «Людина року». Це ювілейний – двадцятий – конкурс з відзначення найкращих фахівців, громадських діячів, меценатів, благодійників Тернопілля. Перемогу в ньому здобув професор кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними хворобами Василь Копча.

Спортивно-мистецький центр «Моя Україна» та редакція газети «Вільне життя плюс» започаткували цю відзнаку у 2001 році. За цей час його лауреатами стали понад двісті краян.

Щороку у листопаді оргкомітет починає приймати подання від трудових колективів та громадських організацій пропозиції щодо претендентів на отримання цього почесного звання. За вимогами конкурсу це мають бути люди знані, високо кваліліфіковані фахівці, які досягли в році, що минає, справді вагомих здобутків у своїх галузях діяльності.

Цього року переможцями також стали капелан окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Володимир Андрухів, директор ПАП «Дзвін Василь Градовий, старша медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Монастириської районної лікарні Тетяна Дмитрів, завідувачка інфекційним відділенням Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Оксана Кадубець, бібліотекарка Ганна Кичук, директор підприємства «Молокія» Віталій Ковальчук, настоятель церкви Воздвиження Чесного Хреста (Надставної) Дмитро Лисак, директорка Тернопільського комунального центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Литвинюк, відповідальний секретар газети «Вільне життя» Софія Лінчевська.

Вітаємо Василя Степановича з заслуженою нагородою, бажаємо йому довгих і плідних років роботи в улюбленій професії, здоров’я і наснаги.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.