Відбулася онлайн-зустріч представників регіональних рад відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона»

25 лютого 2021 року в онлайн-форматі відбулося засідання Національної експертної комісії за участі керівництва Поважної Ради відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона», на якому голови регіональних рад розповідали про хід конкурсного відбору. У цій віртуальній зустрічі взяли участь голова Поважної ради Василь Князевич, його заступник Лілія Гриневич, а також голови, заступники з інформаційного супроводу та секретарі регіональних рад.

Представники кожного регіону розповіли про те, як відбувається подання кандидатур для конкурсного відбору. На думку Василя Князевича, у сезоні 2020-2021 боротьба за медичний оскар буде надзвичайно запеклою!

Лілія Гриневич привітала всіх учасників онлайн-зустрічі і зазначила, що Поважна рада довіряє регіональним радам у тому, кого буде обрано на здобуття ордену та медалі Святого Пантелеймона у 2021 році. Вона додала, що від представників регіонів насправді багато залежить, адже вони найкраще знають тих, хто справді вартує цієї відзнаки.

Одним з питань порядку денного було формування керівних органів Національної експертної комісії. Цього року головою було обрано Вербу А.В. – голову Вінницької регіональної ради, його заступницею Гопко Н.В. – голову Чернівецької регіональної ради, а секретарем – Благовещенську А.В. – голову Харківської регіональної ради.

Тернопільську регіональну раду у цій зустрічі представляли її голова – ректор Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда, заступник голови – завідувач кафедри хірургії факультету післядипломної освіти ТНМУ, заслужений діяч науки і техніки України, голова ГО «Українського лікарського товариства Тернопілля», голова Асоціації хірургів Тернопілля, професор Ігор Дзюбановський, відповідальний за інформаційне висвітлення – власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Тернопільській області Микола Шот.

Михайло Корда ознайомив учасників з тим, як відбувається подання кандидатур на участь у конкурсі. Він додав, що здійснена відповідна інформаційна кампанія. Михайло Михайлович зазначив, що також відбувається тісна співпраця з Тернопільською обласною державною адміністрацією, Тернопільською обласною радою, практичною медичною галуззю. За його словами, начальник управління охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко є членом Тернопільської регіональної ради. Голова Поважної ради висловив подяку за те, що було вручено орден Пітеру Регеру головою Тернопільської облдержадміністрації Володимиром Трушем. На його думку, це додає авторитету самій відзнаці.

Василь Князевич також привітав Ігоря Дзюбановського з ювілеєм та побажав йому ще довгих і плідних років праці.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.