У ТНМУ розпочала роботу служба підтримки осіб з особливими потребами

У Тернопільському національному медичному університеті студенти з обмеженими можливостями є рівноправними учасниками навчального процесу. Доступне та інклюзивне навчальне середовище дає студентам можливість повноцінно здобувати вищу освіту в ТНМУ.

Відповідні академічні пристосування та умови є необхідними для забезпечення рівних навчальних можливостей для багатьох студентів з обмеженими можливостями. З цією метою в Тернопільському медуніверситеті було створено службу підтримки осіб з особливими потребами.

Якщо у когось зі студентів є інвалідність або проблеми зі здоров’ям, їм може знадобитися певна допомога, щоб максимально використати своє навчання у ТНМУ. Це може включати альтернативні заходи щодо складання іспиту чи іншого оцінювання. У разі такої необхідності студент може заповнити електронну форму за адресою: https://sites.google.com/tdmu.edu.ua/spoo/%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8F?authuser=0

Медична комісія розгляне електронні заяви, проаналізує ситуацію і зробить свій експертний висновок. Якщо члени комісії приймуть рішення, що студент потребує особливої підтримки і допомоги, то йому буде запропоновано певні академічні заходи з боку ТНМУ.