Меню Закрити

У рамках студентського проєкту ТНМУ відбувся воркшоп «Серцево-судинна система»

Практичний семінар на тему «Серцево-судинна система» відбувся 20 березня 2021 року в рамках студентського проєкту Тернопільського національного медичного університету «MedGRADiENT». Представники молодших курсів мали змогу детально вивчити будову і структуру тканин серця. Цей воркшоп відбувся на кафедрі анатомії, що в морфологічному корпусі ТНМУ. Організатори вдячні завідувачу кафедри – професору Іллі Герасимюку за сприяння.

Загалом було відібрано 28 студентів для детального вивчення серцево-судинної системи. На електронну адресу організаторів надійшло понад сто заявок. На жаль, карантинні умови не дають можливості залучати велику кількість людей, але команда проєкту планує упродовж цього семестру провести цей воркшоп для всіх, хто надіслав запит.

Практичне заняття було розділено на три різні частини. Перша стосувалася теоретичної основи, під час якої всі присутні повторили і краще вивчили анатомію грудної клітки і будову серцево-судинної системи. Під час другої частини студенти ознайомилися з деякими клінічними сценаріями травми грудної клітки. Третя частина викликала найбільше емоцій і захоплення, адже майбутні лікарі робили розтин серця. Спеціально для цього було закуплено свинячі серця.

Студенти відпрацювали навички розтину цього органу і мали змогу досконало вивчити його будову зовні і з середини. Кількість учасників була розділена на чотири групи. Кожен зі студентів був забезпечений скальпелем.

Цей семінар організували Тіппанавар Праджвал Гангаппа (Tippannavar Prajwal Gangappa (342 група)), Кхан Мохамед Шумаель Атар (Khan Mohammed Shumayel Athar (430 група)), Нана Кване Апіах Нкансах Деніс (Nana Kwame Appiah Nkansah Denis (430 група)).

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора. Відео Шумаеля Кхана.