Меню Закрити

У ТНМУ відбулася онлайн-конференція «Медико-соціальні аспекти захворюваності на туберкульоз»

24 березня 2021 року на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології ТНМУ організовано студентську науково-практичну онлайн-конференцію на тему «Медико-соціальні аспекти захворюваності на туберкульоз». Дата обрання заходу не є випадковою, адже саме цього дня німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття збудника туберкульозу. Саме тому з 1993 року 24 березня за рішенням ВООЗ проголошено Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом. Тематика конференції була присвячена актуальним питанням подолання цього небезпечного інфекційного захворювання.

Активну участь у конференції взяли студенти другого курсу медичного факультету. Вони презентували цікаві та інформативні доповіді, які висвітлювали імунопатогенетичні аспекти захворювання, проблему мультирезистентності збудника, методи сучасної діагностики та профілактики туберкульозу.

Проведення студентських наукових конференцій вже стало доброю традицією на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології, адже це стимулює студентів до творчого оволодіння знаннями та активізує навчальний процес.