Онлайн-зустріч у рамках Всеукраїнського проєкту лекційних студій “Студент-студенту”

Тернопільський національний медичний університет став учасником Всеукраїнського проєкту лекційних студій “Студент-студенту”. Онлайн-зустріч щодо реалізації цього проєкту відбудеться 8 квітня 2021 року об 11.00.
Ви зможете слухати її на нашому Youtube-каналі за посиланням нижче. Також в чаті каналу можете залишити свої запитання.
Доповідачі: студенти медичного факультету ТНМУ.
У проєкті беруть участь студенти Харківського національного медичного університету, Української медичної стоматологічної академії, Запорізького державного медичного університету, Буковинського державного медичного університету, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Національного медичного університету імені О.Богомольця.