У ТНМУ інститут тьюторства розширює напрямки роботи

У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського кілька місяців тому було започатковано інститут тьюторства для студентів з метою підвищення їхнього рівня знань і практичних вмінь. Тьютор – це наставник або помічник, який допомагає і опікується іншими. Тьюторство є офіційно визнаним компонентом британської системи освіти і сьогодні це справа престижу для університетів Європи, США, Канади. Головний його принцип полягає у тому, що найкращі представники зі студентського середовища допомагають іншим у навчальному процесі і самоосвіті.

Спершу інститут тьюторства у ТНМУ був започаткований на базі діяльності студентського проєкту «MedGradient» для студентів-іноземців. Цю ініціативу вирішили підтримати і поширити на українську частину студентства нашого вишу представники команди «PowerSTEP». Лідерами проєкту є Андрій Кондратишин (ММ-312), Максим Фік (ММ-312). До оргкомітету увійшли Ігор Ничай (ММ-306), Мар’яна Решітник (ММ-303), Тарас Кашуба (ММ-314), Дмитро Коваль (ММ-308).

Свою діяльність молоді люди розпочали з допомоги у підготовці до складання ліцензійного іспиту «Крок 1». Команда однодумців робить детальний розбір питань з буклетів тестів, аналізуючи варіанти відповідей та пояснюючи їх, організовує навчальні відеолекції з найважливіших предметних тем, обговорює проблеми, які трапляються в процесі вивчення, та пошук шляхів їх вирішення.

Усі ці заходи відбуваються в закритому чаті Телеграму. Покращити свій рівень знань виявило понад 140 студентів,з яких 10 є представниками інших університетів. Щодня до оргкомітету надходять нові запити на додавання в цей чат, щоб разом вчитися і ефективно готуватися до складання ліцензійного іспиту «Крок 1». Аналіз тестів і навчальні відеолекції записуються, що спрощує перегляд та може забезпечити їх повторний огляд.

Команда «PowerSTEP» працює над розширенням своєї тьюторської діяльності.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.