Науково-практична конференція з міжнародною участю «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ НАЙПОШИРЕНІШИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ДИТЯЧОГО ВІКУ» відбудеться 5-6 травня 2021 року у онлайн режимі для педіатрів, дитячих ендокринологів, неонатологів, кардіологів, пульмонологів, підліткових терапевтів, лікарів загальної практики – сімейної медицини та інших спеціалістів згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть проведені в Україні в 2021 році.
Метою заходу є підвищення рівня знань і навичок широкого кола фахівців, які надають медичну допомогу дитячому населенню, з питань діагностики та профілактики патології у дітей та підлітків, а також обмін досвідом із зарубіжними колегами, запрошеними для участі в конференції, зокрема із провідних медичних університетів Польщі. Інформаційний лист
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
✔Інноваційні методи в діагностиці, лікуванні та профілактиці інфекційних та соматичних захворювань дитячого віку
✔Неонатологія
✔Ревмокардіологія
✔Діабетологія
✔Пульмонологія
Онлайн реєстрація для участі в заході вже розпочата за посиланням:
Реєстрація буде завершена 1 травня 2021 р. о 19.00
Отримайте Сертифікат (10 балів, які враховуватимуться при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської категорії відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.2019 №446) після успішного проходження тестування після 2-х наукових днів.
Відправка сертифікату на вказану при реєстрації електронну пошту буде здійснено протягом 3 тижнів після трансляції.
Участь для зареєстрованих у цьому заході з подальшим отриманням Сертифікату безкоштовна.
Більш детальну інформацію щодо Програми та трансляції буде надано у наступних анонсах ближче до заходу.
КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ ОРГКОМІТЕТУ:
Кафедра педіатрії №2
✔проф. Павлишин Галина Андріївна, тел.: 067-393-05-41; роб. (0352) 26-90-61;
✔доц. Фурдела Вікторія Богданівна, тел.: 067-397-63-00.
E-mail: pediat2@tdmu.edu.ua
Науковий відділ (форуми):