Іноземні студенти ТНМУ на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт у галузі «Фармакологія, фармація» отримали III місце та диплом за найінноваційнішу роботу

На базі Національного медичного університету імені О.Богомольця 14 квітня 2021 року відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармакологія, фармація» англійською мовою. Свої наукові напрацювання на розгляд журі надіслали студенти вищих навчальних закладів України. У II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармакологія, фармація» англійською мовою були відібрані наукові роботи студентів Харкова, Києва та Тернополя.

На цьогорічному конкурсі наш університет представляли чотири студенти – Obianuju Florence Ezike, Adaeze Elizabeth Ajie, Donkor Annie Abbeyquaye, Oluwatobiloba Joy Omotosho, які навчаються на п’ятому курсі факультету іноземних студентів (спеціальність «Фармація»). Obianuju Florence Ezike та Adaeze Elizabeth Ajie презентували спільну дослідницьку роботу «New Liquid Chromatographic Assays for Simultaneous Quantification of Antihypertensives Atenolol and Valsartan in their Dosage Forms», Donkor Annie Abbeyquaye та Oluwatobiloba Joy Omotosho – спільну дослідницьку роботу «HPLC Method Development for the Determination of Atorvastatin and its Impurities and Development of HPLC Methods for the Quantification of Atorvastatin and Lisinopril in Tablets». Робота виконана на кафедрі фармацевтичної хімії ТНМУ. Науковим керівником студентів є завідувач кафедри фармацевтичної хімії, професор Лілія Логойда.

Obianuju Florence Ezike та Adaeze Elizabeth Ajie отримали III місце,  Donkor Annie Abbeyquaye та Oluwatobiloba Joy Omotosho отримали диплом за найбільш інноваційну роботу. Потрібно зазначити, що це новий досвід участі іноземних студентів Тернопільського національного медичного університету у всеукраїнських наукових конкурсах. Сподіваємося, що їхні наступники матимуть такий же науковий запал і представлятимуть ТНМУ на подібних заходах у наступні роки.

Усі студенти-науковці отримали сертифікати учасників підсумкової науково-практичної конференції.