У ТНМУ триває проєкт з присвоєння іменних стипендій імені Григорія і Євдокії Шумки

Чотири роки тому – 21 липня 2017 року – під час офіційного візиту представників Університету МакЮена (MacEwan University) – доцента кафедри медсестринських наук Елізабет Берджес-Пінто та інструктора-методиста цієї кафедри Христини Шумки – в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського була започаткована іменна стипендія родини Шумки для студентів навчально-наукового інституту медсестринства.

Ідея надання матеріального заохочення для молодих людей належить Дейлу Шумці, батьки якого родом з Тернопільщини. Він вирішив робити внесок у майбутнє України у формі підтримки талановитої молоді, бо, як зазначив в інтерв’ю для сайту ТНМУ, вважає людський капітал одним з найцінніших. Нещодавно представники родини виділили чергову суму коштів для продовження проєкту з отримання іменної стипендії Григорія та Євдокії Шумки.

ТНМУ оголошує конкурс на здобуття цієї стипендії серед українських студентів ННІ медсестринства денної форми навчання. Подавати заяви можуть усі бажаючі.

Під час відбору до уваги будуть братися матеріальне становище, успіхи в навчанні і громадська активність.

Заяви можна подавати в деканат ННІ медсестринства.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.