ТНМУ відбувся всеукраїнський вебінар для лікарів судово-медичних експертів

20 квітня 2021 року завідувачем курсу судової медицини ТНМУ, доктором медичних наук Валентином Франчуком проведено всеукраїнський вебінар для лікарів судово-медичних експертів, присвячений особливостям організації і виконання судово-медичних експертиз у випадках несприятливих наслідків медичної діяльності.

Відеоконференція відбулась на запрошення Харківського товариства судових медиків і криміналістів імені проф. М.М.Бокаріуса як визнання вагомості для експертної практики наукових здобутків викладачів-судових медиків Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського в питаннях судово-медичної оцінки недоліків професійної медичної діяльності. Науковий форум зібрав професорів і викладачів кафедр судової медицини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, Харківського національного медичного університету, Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова, Івано-Франківського національного медичного університету, Буковинського державного медичного університету, Дніпропетровської медичної академії. В роботі конференції і у дискусіях взяли участь начальники обласних бюро судово-медичної експертизи, їх заступники з експертної роботи, завідувачі відділами, районні і міжрайонні судово-медичні експерти, лікарі судово-медичні експерти практично зі всіх регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської і Чернівецької областей. Всього понад 100 учасників.

За результатами наукового зібрання прийняті пропозиції щодо удосконалення судово-медичної експертної оцінки лікувально-діагностичної діяльності медичних працівників.