Студенти-волонтери ТНМУ долучилися до соціального проекту «Благодійна їдальня»

24 квітня 2021 року студенти-волонтери загально-університетського руху «MISERICORDIA» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали благодійний фонд «Карітас». На прохання отця Андрія Марчука студенти  вкотре долучилися до соціального проекту «Благодійна їдальня». Вони приготували 80 продуктових наборів для соціально незахищених людей, людей з інвалідністю та безхатченків. Студенти планують і надалі підтримувати цей проект.

До акції долучились Темрій Катерина, Пелип Оксана та Христина, Надкевич Анастасія, Майхрук Христина та Ігор, Сидорчук Діана, Струк Марта, Рибенчук Марта, Опер Тетяна, Бучко Андріана, Сороківський Ілля, Чайка Яна, Делідон Ірина.

З нагоди Великодніх свят ми плануємо низку акцій, під час яких хочемо приготувати паски для наших підопічних. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися.

Староста загальноуніверситетського руху «MISERICORDIA» Опер Тетяна.