Великодні листівки для воїнів ООС від студентів ТНМУ

Щороку напередодні Великодня студенти і викладачі Тернопільського національного медичного університету готують подарунки для тих, хто захищає Україну від російської агресії. Цього разу молоді люди нашого вишу організували доброчинну акцію «Великодня листівка медикам ООС».

Її метою було виготовлення вітальних великодніх поштівок для військових лікарів, які ризикуючи власним життям, рятують чужі на Сході України, щоб підняти настрій, дати їм відчути, що тут їм вдячні, про них пам’ятають і розуміють важливість їхньої роботи, і найголовніше – чекають додому живими.

До організаційного комітету увійшли Анна-Марія Коваль (ММ-322),  Devarajulu Mariyappan (IM-240), Aayush Shrivastava (IM-262), Warda Arshad (IM-375), Anupam Chaudhary (IM-262).

Принести чи надіслати своє вітання всі бажаючі могли до 16 квітня 2021 року в адміністративний корпус нашого університету. Потрібно зазначити, що поділитися своїми позитивними емоціями і додати радості іншим, виявилося чимало студентів.

Листівки виготовили і написали привітання Анна-Марія Коваль, Діана Королік, Богдана Мамчур, Aayush Srivastava, Anupam Choudhary, Umar Farooq, Warda Arshad, Danish Mehmood, Kainat Khawaja, Smit Patel, Dhinesh Ravikumar, Debora Chibusonma Aningo, Nrupakshi Chauhan, Sania Saleh, Dharaneesh Utharasamy, Shivani Singh, Devarajulu Mariyappan, Sajid Khan, Mohammed Fijaz, Sugathan Sandhya Abhirami, Samuel Jewaulmom Lun, Rethika Jagan, Rajkumar Jaganathan, Shivam and Gryani, Vekatesh Prasanna, Rakesh Suresh, Aayushi Sethi, Nada, Shubham, Adil Khan, Hirpara Digant Dineshbhai.

Всіх цих вітань з нетерпінням очікують військові лікарі. Листівки уже в дорозі до своїх адресатів.

Студентам, які знайшли час на те, щоб підтримати лікарів, висловлюємо щиру подяку і навзаєм бажаємо всього найкращого.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.