Вітання ректора ТНМУ з Великоднем

Шановні колеги та студенти! Дорога університетська родино!

З нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового – прийміть найщиріші вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту. Нехай яскраве світло цього величного свята осяє вас та ваші сім’ї, подарує надію, радість і щастя всім вашим близьким.

Воскресіння Ісуса Христа – це упевненість у Божій справедливості і всемогутності, тому віримо, що з нами Божа ласка і це радісне свято принесе благодать та спокій у кожну домівку!
Нехай наша віра допомагає долати труднощі й невдачі, бути терпеливими, духовно зростати, а душа буде навстіж відкритою для тих, хто потребує допомоги та підтримки.

Нехай духмяна паска і писанки зроблять наші думки щирими та добрими, великодні дзвони принесуть у наші серця радість і щирість, у наші родини – добро у взаємини, любов і світло, і головне – здоров’я та мир.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!