Справи милосердя у ТНМУ

До Великодніх свят керівництво, викладачі, профспілкова організація та студенти-волонтери Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського підготували для потребуючих з Будинку милосердя Святої Вероніки, що знаходиться у селі Петриків, продуктові кошики та зібрали більше 7 тисяч гривень. У Будинку милосердя під опікою чотирьох сестер-монахинь ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА І ДІВИ МАРІЇ З МАТАРА ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УГКЦ проживають 11 самотніх жінок.

«До Великодня ми вирішили придбати кошики та наповнити їх смачними продуктами, які традиційно несемо до церкви на освячення, – паски, ковбаску, крашанки, масло та інше. Також завдяки нашій добрій та щедрій університетській родині вдалося зібрали більше 7 тисяч гривень на потреби жителів Будинку милосердя та сестер-монахинь, які їх доглядають. Бог є любов і присутній у кожній людині. І коли ми допомагаємо ближньому, коли допомагаємо іншій людині, тим самим ми допомагаємо Всевишньому. Ми хочемо поділитися цими пасками з одинокими бабусями, з немічними жінками, з тими, які, можливо, у день Христового Воскресіння, прагнуть підтримки, віри у власні сили, нехай кожен з нас відчує себе щасливим та потрібним», – розповідає директорка центру виховної роботи і культурного розвитку Марта Руденко.

Милосердя не є звичайним співчуттям до чужого горя. Воно є повнотою любові, яка в свою чергу веде до справедливості. Милосердя означає мати живе серце. Серце, яке відгукується з любов’ю – щедрою, палкою і жертовною.

Дякуємо за допомогу, підтримку та активне сприяння: керівництву та адміністрації університету, Первинній профспілковій організації ТНМУ та голові профкому, доктору біологічних наук, професору Петру Лихацькому, викладачам та кураторським групам кафедри іноземних мов, кафедри фармацевтичної хімії, кафедри мікробіології, вірусології та імунології, кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною, кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я, а також доценту кафедри фармацевтичної хімії Людмилі Мосулі разом із кураторською групою ФФ – 106.

Ми всі можемо доєднатися до добрих вчинків небайдужих та волонтерів ТНМУ, стати фінансовою, матеріальною чи моральною підтримкою для літніх людей та їх опікунок. Дарунки можна залишати на пункті охорони в адміністративному корпусі на ім’я Марти Руденко або звертатися у центр виховної роботи та культурного розвитку ТНМУ.

Рахунок для пожертв: 4149 4993 4542 0861  Сеник Марія Михайлівна

Журналістка ТНМУ Соломія Гнатишин.

Світлини авторки.