Благодійна акція студентів ТНМУ «Допомога поруч»

Милосердя починається з малих, на перший погляд, простих вчинків. Дуже приємно, що до добрих справ долучається молоде покоління.

Цьогоріч, у Великодній час, студенти першого курсу – груп ММ-108 з куратором Гантімуровою Н.І., ММ-111 з куратором Нахаєвою Я.М, ММ-112 з куратором Волощук М.В. та група ММ-120 – долучилися до благодійної акції «Допомога поруч», яку проводив Центр розвитку ініціатив ІнСорс.

З великою радістю і натхненням вони придбали для людей похилого віку смачні паски, крупи, олію, цукор, чай та ще багато смаколиків (20 продуктових наборів), щоби підтримати самотніх дідусів та бабусь.

Гостинці поїхали на Шумщину. Студентка групи ММ-108 Марія Янчишина особисто передала пакунки потребуючим. Це дарунок від молодого покоління майбутніх лікарів, які покликані долею зцілювати не тільки тіло, але й душі.

Справи милосердя – це про нас, українців, які ніколи не залишають наодинці людей, обділених ласкою та любов’ю.

Інформацію подала студентка 1 курсу, медичного факультету, групи ММ-108 Янчишина Марія Андріївна.