Творча зустріч з Олександром Смиком у бібліотеці ТНМУ

27 квітня 2021 року в бібліотеці Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулася зустріч з українським бардом, поетом, драматургом Олександром Смиком. Вона продовжила цикл «Творчі зустрічі в бібліотеці».

Олександр Смик народився 26 жовтня 1957 року на Сумщині, зростав на Рівненщині, нині живе на Тернопіллі. Закінчив Рівненський державний педінститут та Київський університет імені Т.Шевченка. Дипломант фестивалю «Червона рута-91», володар премії Краківської конфратерні поетів. Лауреат літературних премій імені Василя Стуса, Богдана Лепкого та краєзнавчої – імені Володимира Гнатюка. Автор концептуальних розробок музичних фестивалів «Тарас Бульба», «Вивих», «Повстанські ночі», «Лаба», «Золоте підпілля», «Зелений цвіт – цвіт надії», «Кобзарські сезони Волині», «Прем’єр-фест». Організував перший і єдиний в Україні приватний будинок творчості «Потік Ірви» у місті Кременці на Тернопільщині. Колекціонує картини. Видав понад 25 дисків і 20 книжок.

Олександр Смик — постать відома на Тернопільщині й за її межами, людина-ерудит, особистість, про яку можна говорити багато і довго. Його харизма, гострота розуму, небайдужість до того, що відбувається довкола, непосидючість та креативність — гідний приклад для наслідування!

Під час зустрічі Олександр Іванович розповів про себе, свою творчість та роль письменника в сучасному суспільстві, представив збірку поезій «Для Бога все вчасно» й  розказав про новий проект, присвячений храмам України.

Переглянути відеозапис зустрічі можна за посиланням: