Відбулося планове засідання ректорату ТНМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 10 червня 2021 року під головуванням ректора ТНМУ, професора Михайла Корди.

Про результати проведення ліцензійних іспитів «Крок» на факультетах університету доповів декан факультету післядипломної освіти, доцент Роман Свистун.

Про готовність приймальної комісії до прийому абітурієнтів поінформував  відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Ігор Драч.

Про стан виконавчої дисципліни за ІІ квартал 2021 р. прозвітувала завідувач канцелярії Тетяна Бунт.

Про роботу навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги доповів помічник проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Вадим Творко.