Меню Закрити

Благодійна допомога Центру надання соціальних послуг в умовах цілодобового проживання у селі Денисів Купчинецької ОТГ від студентів ТНМУ

24 травня 2021 року студенти-волонтери загально університетського руху «Misericordia» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали Центр надання соціальних послуг в умовах цілодобового проживання у с.Денисів Купчинецької ОТГ. Під час акції студенти ознайомилися з умовами проживання, потребами закладу та людей, які там проживають, поспілкувалися з підопічними закладу. Волонтерами було передано одяг, побутову хімію, засоби гігієни та фрукти для мешканців. Медичний персонал закладу та підопічні попросили студентів медиків допомогти у проведенні медичного огляду та консультацій.

4 червня була проведена чергова волонтерська акція у цьому закладі. Студенти медичного факультету вимірювали артеріальний тиск, проводили аускультацію легень та серця, мали змогу поспілкуватися з людьми, які тут проживають та надати їм практичні поради. Студент стоматологічного факультету Шаптала Назар консультував людей щодо гігієни ротової порожнини. Також подарували солодощі, овочі та фрукти.

Студентами була виявлена потреба мешканців в певних медикаментах, тому метою нашої наступної акції буде профілактичний огляд та забезпечення медичними препаратами. В наших планах долучити Центр надання соціальних послуг в умовах цілодобового проживання у с.Денисів Купчинецької ОТГ до переліку закладів-партнерів нашого волонтерського руху.

До акції долучилися Сторощук Діана, Надкевич Анастасія, Струк Марта, ШапталаНазар, Опер Тетяна, Ванкевич Степан, Сатурський Остап, Майхрук Христина та Ігор, Бучко Андріана, Сороківський Ілля, Чайка Яна, Рибенчук Марта, Пелип Оксана та Христина.

Староста загальноуніверситетського руху «MISERICORDIA» Опер Тетяна.