Фахівці ТНМУ надали консультації підопічним Петриківського обласного геріатричного пансіонату

На запрошення директора Петриківського обласного геріатричного пансіонату Степана Глушка в рамках діючої угоди про співпрацю між університетом і пансіонатом 16.06.2021 року відбувся виїзд консультативної бригади університету у Петриківський обласний геріатричний пансіонат у складі професорсько-викладацького складу університету, а саме:

лікаря-кардіолога, проф. Надії Яреми – кафедра внутрішньої медицини №1, лікаря-судинного хірурга, доц. Андрія Вайди – кафедра хірургії №2, лікаря – кардіолога, доц. Ірини Савченко – кафедра внутрішньої медицини №1, лікаря-акушера-гінеколога, доц. Лесі Романчук – кафедра акушерства та гінекології №1, лікаря-ортопед-травматолога, асист. Євгена Лимаря – кафедра ортопедії та травматології з військовою підготовкою, лікаря-невропатолога, асист. Марини Салій – кафедра неврології, лікаря-ендокринолога, аспірантки Вероніка Кульчинської –кафедра медицини №1, Олі Станович – студентки 5 курсу , 25 гр. медичного факультету.

Під час поїздки було оглянуто 75 пацієнтів, яким дано рекомендації щодо обстеження та подальшого лікування.