Щирі вітання Ігорю Йосифовичу Галайчуку з нагоди ювілею

Вельмишановний Ігоре Йосифовичу!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з 65-літтям!

Колектив університету щиро шанує Вас як відомого в Україні науковця, висококваліфікованого клініциста-онколога, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ви є відомим громадським діячом – очолюєте обласну асоціації онкологів, член експертної проблемної комісії МОЗ і НАН України, голова Тернопільського клубу есперантистів.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Ігоре Йосифовичу, світу за вікном, гармонії в душі, достатку в домі, злагоди в родині, відради в серці, щастя у житті. Нехай у 65 і кожен день, і кожну мить буде прекрасним, світлим, добрим, п’янким і радісним. Здоров’я Вам, любові рідних, багатства — і духовного, і матеріального.

Хай нових днів ще буде безліч,
Без ліку щастя і пісень,
Прийміть вітання найщиріші
В цей світлий ювілейний день.
Здоров’я, щастя зичим не на рік
На все життя бажаєм його щиро.
Щоб радісним і довгим був Ваш вік
З добром, любов’ю, спокоєм і миром.

Ректор Тернопільського національного медичного університету

імені І.Я. Горбачевського