У ТНМУ відбулася зустріч з представником Китайської асоціації малого та середнього бізнесу

З робочим візитом у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського нещодавно перебував заступник генерального директора Міжнародного центру співробітництва робочого комітету Китайської асоціації малого та середнього бізнесу Wang Peng і віце-голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація Східної медицини» Віталій Самсонов. З метою ознайомлення з досягненнями і діяльністю ТНМУ гості зустрілися з ректором вишу, професором Михайлом Кордою.

Михайло Михайлович розповів про наукові напрямки розвитку університету, міжнародну співпрацю, підвищення якості освітнього процесу.

Під час зустрічі було домовлено про налагодження співпраці щодо втілення в життя спільних наукових проектів, організації конференцій, обмін досвідом.