Вітаємо з ювілеєм доцента кафедри фармації ННІПО ТНМУ Людмилу Вікторівну Вронську

Вельмишановна Людмило Вікторівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Глибоко поважаємо і шануємо Вас як відомого науковця, висококваліфікованого фармацевта, талановитого педагога за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків. Ви активно допомагаєте молодим викладачам відкривати двері у світ великої науки та здобути ступінь кандидата наук.

Ваші порядність, працелюбність, жіночність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих провізорів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Людмило Вікторівно, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного і щасливого життя.

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Ректорат і профком ТНМУ

25 серпня 2021 р.