ТНМУ вітає з ювілеєм Гулько Оксану Омельянівну

4 вересня відзначила ювілейний день народження начальник поліграфічного відділу видавничо-поліграфічного комплексу «Укрмедкнига»

Гулько Оксана Омельянівна

Вельмишановна Оксано Омелянівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Глибоко поважаємо і шануємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Очолюваний Вами колектив поліграфічного відділу створює продукцію, яка є однією з опор організаційного забезпечення навчального процесу нашого університету, а також рупором висвітлення наукової та педагогічної діяльності викладачів.

Ваші порядність, працелюбність, жіночність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування молодими працівниками.

Бажаємо Вам, вельмишановна Оксано Омелянівно, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя і затишку, активного і щасливого довголіття.

Хай обминають Вас тривоги,

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла, радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте

В житті ні смутку, ані бід,

У серці молодість плекайте,

Живіть до ста щасливих літ!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я.Горбачевського