ТНМУ оголошує конкурс на вакантні місця за державним замовленням

На 1 курсі факультету іноземних студентів, для вітчизняних студентів за спеціальністю 223 «Медсестринство», освітня програма «Парамедик» – 2 місця.

Студенти, які навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб, мають право подати декану факультету:

• заяву на ім’я ректора університету щодо участі в конкурсі із зазначенням мотивації переводу;
  • довідку про середній бал успішності за весь період навчання;
  • копії документів, що дають право на отримання соціальних пільг;
  • довідку про участь студента в науковому або громадському житті факультету, університету, країни.

До участі в конкурсі не допускаються студенти, які порушили правила внутрішнього розпорядку.

Термін подачі документів – два тижні з дня опублікування оголошення (до 24.09.2021 р.)

Документи надсилати старшому інспектору деканату Василишин Марії Богданівні кур’єрською доставкою (Тернопіль, Майдан Волі,1, ННІ медсестринства), електронні скан-копії на e-mail: vasylyshynm@tdmu.edu.ua

*Примітка: за детальною інформацією телефонувати старшому інспектору деканату Василишин Марії Богданівні (0682466771)