«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науковопедагогічне стажування для викладачів вищих медичних навчальних закладів

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Медичним Університетом у місті Люблін організовує вузькопрофільне міжнародне науковопедагогічне стажування для викладачів вищих медичних навчальних закладів за темою: «Нові та інноваційні методи викладання в медицині».

Дати проведення: 4-29 жовтня 2021 року.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.

Медичним Університетом у Любліні кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 120 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-lublin/

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

“New and innovative teaching methods in medicine”

Науковий керівник стажування prof. dr hab. Anna Torres

1. Фінансові джерела для дослідників в галузі охорони здоров’яз фондів Європейського Союзу. Частина 1.
Лектор Mgr Ewa Sosnówka Tkaczyk – Директор Центру підтримки науки і розвитку.

2. Програми академічного обміну в сфері охорони здоров’я. Програма Ерасмус. Частина 1.
Лектор Mgr Natalia Radczuk – Керівник бюро програм академічних обмінів.

3. Фінансові джерела для дослідників в галузі охорони здоров’яз фондів Європейського Союзу. Частина 2.
Лектор Mgr Ewa Sosnówka Tkaczyk – Директор Центру підтримки науки і розвитку.

4. Програми академічного обміну в сфері охорони здоров’я. Програма Ерасмус. Частина 2.
Лектор Mgr Natalia Radczuk – Керівник бюро програм академічних обмінів.

5. Навчання на медичному факультеті та професійний розвитоклікарів та лікарів стоматологів в Польщі.
Лектор Mgr Magdalena Staśkiewicz Керівник Центру інновацій та акредитації.

6. Медичний центр післядипломної освіти, його роль, перебіг післядипломної підготовки лікарів та лікарів стоматологів в Польщі. Лікарські палати.
Лектор Mgr Magdalena Skwarzyńska Керівник Центру інновацій та акредитації.

7. Реформа медичної освіти в Польщі.
Лектор Dr Magdalena Horodeńska Доцент кафедри дидактики та медичного моделювання.

8. Презентація Центру Медичної Симуляції Медичного Університету в Любліні.
Лектор Mgr Jan Korulczyk Заступник керівника Центру медичного моделювання.

Після завершення стажування учасникам буде виданий сертифікат про проходження стажування загальною тривалістю 120 год (4 кредити ECTS)

В разі виникнення питань просимо звертатись:
European League of Professional Development
03115 Ukraine, Kyiv, Peremohy Avenue, 91
Tel. +38 044 333 9189; +38063 333 9152
+38066 333 9152; +38067 333 9152,
skype: ELPD elpd.com.ua
info@elpd.com.ua Instagram:
ELPD_Ukraine

Інформує відділ міжнародних зв’язків ТНМУ.