Професор ТНМУ Стефан Хміль виступив на медичній конференції «Medical motivational meeting»

18 вересня 2021 року в Національному палаці «Україна» відбулася всеукраїнська медична конференція «Medical motivational meeting». Організаторами заходу були академік Борис Тодуров, директор кардіохірургічного центру в Україні «Інститут серця», та його син Михайло Тодуров. Загальна кількість учасників налічувала понад 5000 осіб. Незважаючи на карантинні обмеження, усі відвідувачі отримали відповідний рівень безпеки.

Захід був розрахований на молодих спеціалістів, які шукають нові шляхи професійного розвитку; студентів медичних вишів; досвідчених лікарів, які хотіли дізнатися, як ефективно комунікувати з пацієнтами в епоху  цифрових технологій; управлінців у медичній галузі.

Цього дня виступили 30 успішних українців: лікарі, топ-менеджери медичних закладів, державні діячі, бізнесмени, телеведучі та лідери думок, в тому числі заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри акушерства та гінекології  ТНМУ, засновник мережі медичних центрів «Клініка професора Стефана Хміля», лікар акушер-гінеколог, репродуктолог з 37-річним досвідом роботи, професор Стефан Хміль.

У своїй доповіді «Живіть життям, про яке мрієте» Стефан Хміль розповів про свій життєвий шлях, про ті основні ключі, які відкрили йому шлях до успіху, про те, як він йшов до своєї мети. Також Стефан Володимирович розповів, яких принципів він дотримується при підборі персоналу та створенні команди однодумців, про ті засади, на яких базуються довірчі взаємовідносини між лікарем та пацієнтом. Основними меседжами доповіді були:

• Знайди своє покликання;
  • Роби те, що любиш;
  • Головний ключ до успіху – наполеглива праця;
  • Незважаючи на стартові позиції, можна досягти успіху;
  • Організуй та самодисциплінуй своє життя;
  • Розвивайся тут – в Україні;
  • Хто хоче – шукає способи і методи, хто не хоче – шукає причини.

Головними доповідачами заходу були організатори та  Євген Черняк – бізнесмен, ТОП- 20 Forbes Ukraine.

З цікавими та важливими доповідями иступили Ольга Голубовська, Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Наталія Холоденко, Людмила Шупенюк, Мирослава Драгомирецька, Едгар Камінський та інші.

Ключовим посиланням конференції були заклики, спрямовані до молоді:

• Взаємодій
  • Модернізуй
  • Лікуй
  • Комунікуй

За підсумками незалежного голосування серед учасників заходу, Стефан Володимирович увійшов до трійки найкращих спікерів форуму.

Такі зустрічі є унікальною площадкою для обміну досвідом, обговоренням клінічних випадків та впровадженням нових стандартів   заради   надання якісних медичних послуг у нашій державі.