Вітання з ювілеєм!

14 вересня відзначила ювілейний день народження  професор кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною  ТНМУ, Оксана Євстахівна Кузів

Вельмишановна Оксано Євстахівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з  ювілейним Днем народження!

Глибоко поважаємо і щиро шануємо Вас як одну з талановитих випускниць другого покоління, відому вчену, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, щирість, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро, жіночність та інтелігентність заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Оксано Євстахівно, доброго здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових здобутків у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного, щасливого життя.

Хай у житті Вашім завжди буде літо,

А якщо осінь – то тепла й золота!

Нехай у гості їдуть завжди діти,

Хай сміх і радість на подвір’ї не стиха!

Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я,

Проміння сонячне цілує у вуста!

Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю,

Бажаєм довгого й щасливого життя!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я.Горбачевського