Вітаємо з ювілеєм!

24 вересня виповнилося 60 років доценту кафедри отоларингології, офтальмології та нейрохірургії ТНМУ, Петру Степановичу Гудаку

Вельмишановний Петре Степановичу!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з 60-літтям!

Глибоко поважаємо і щиро шануємо Вас як відомого науковця, висококваліфікованого клініциста-нейрохірурга, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Петре Степановичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових здобутків у Вашій благородній діяльності, добробуту, душевного спокою, людського тепла, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного й щасливого життя.

60 – не привід для печалі,

60 – це зрілість золота.

Хай до ста, а може, ще і далі

Йдуть не оглядаючись літа.

Хай дорогу не встеляють хмари

І хода пружиниться міцна.

Ми за Вас сьогодні ювіляре,

Всю горілку вип’ємо до дна!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я.Горбачевського.