Проект ТНМУ «MEDGRADiENT» розпочав новий навчальний рік з воркшопу з фармакології

У Тернопільському національному медичному університеті упродовж двох років успішно реалізовується навчальний проект іноземних студентів «MedGRADiENT». Його на початку локдауну у 2020 році започаткувала команда ентузіастів, яка прагне мотивувати інших до поглибленого вивчення медицини, кращого відпрацювання практичних навичок і мотивування бути високо професійними лікарями.

Цього року «MedGRADiENT» розпочав новий навчальний сезон з форкшопу з фармакології. Зі студентами молодших  курсів  своїми знаннями 3 жовтня 2021 року поділилася Анна-Марія Коваль (ММ-422).

Метою цього навчального заходу було обговорення основ  фармакології. Понад 50 студентів відвідали цей семінар і отримали глибші знання з фармакології, фармакодинаміки, фармакінетики.

Наприкінці учасники мали можливість перевірити свої знання за допомогою невеликої вікторини. Організатором заходу стала Коваль Анна-Марія.
Волонтерами воркшопу були Rahul Kumar і Saurav Raj.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.