17 жовтня відзначатиме ювілейний день народження ветеран ТНМУ Анна Бузько

17 жовтня відзначатиме ювілейний день народження ветеран ТНМУ Анна Дмитрівна Бузько

Вельмишановна Анно Дмитрівно!
Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Після закінчення хімічного факультету Дніпропетровського державного університету, 10 років практичної роботи за фахом, в стінах ТДМУ Ви успішно пройшли понад 33-літній трудовий шлях спочатку наукового співробітника з виконання госпдоговірної наукової теми, згодом – старшого лаборанта кафедри загальної гігієни та екології, завідувача методкабінету, старшого наукового співробітника Центральної науково-дослідної лабораторії, а в останні 14 років – помічника ректора.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов‘язків.
Особливо цінуємо Вашу ерудицію, загальну культуру, інтелігентність, організаторський талант, вміння працювати з людьми.

Ваші порядність , жіноча чарівність, чуйність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування.

Бажаємо Вам, вельмишановна Анно Дмитрівно, доброго здоров‘я, невичерпного життєвого оптимізму, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, щасливого довголіття.

Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Ректорат і профком ТНМУ