Вітаємо з ювілеєм!

5 жовтня відзначила ювілейний день народження лаборант кафедри медицини катастроф і військової медицини ТНМУ Галина Іванівна Мишак

Вельмишановна Галино Іванівно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

В стінах медуніверситету імені І.Я.Горбачевського Ви успішно пройшли 19-літній трудовий шлях лаборанта кафедри медицини катастроф та військової медицини, виконували одну з найважливіших ділянок роботи – організаційне забезпечення навчального процесу, проведення  висококваліфікованих наукових досліджень.

Ректорат , профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Ваша професійна діяльність відзначена подяками ректора університету.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування.

Бажаємо Вам, вельмишановна Галина Іванівна, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя і затишку, активного й щасливого довголіття.

Хай злагода буде, хай буде любов,
Хай тисячу раз повторяються знов
Хороші, святкові і пам’ятні дні,
Хай сонце всміхається Вам у житті!

Ректорат і профком ТНМУ