Вітаємо з ювілеєм Михайла Гаврилюка!

13 жовтня виповнилося 60 років доценту кафедри внутрішньої медицини №1 ТНМУ Михайлу Євгеновичу Гаврилюку

Вельмишановний Михайле Євгеновичу!

Сердечно вітаємо Вас з 60-літтям!

Після закінчення Тернопільського медінституту Ви успішно пройшли 32-літній трудовий шлях спочатку клінічного ординатора, асистента кафедри терапії факультету післядипломної освіти, кафедри шпитальної терапії, а останні 19 років – доцента спочатку кафедри шпитальної терапії, згодом – кафедри внутрішньої медицини номер 1.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників другого покоління, відомого науковця, висококваліфікованого клініциста-терапевта, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Активною була Ваша громадська діяльність, зокрема як матеріально відповідального, куратора студентських груп, відповідального секретаря державної екзаменаційної комісії впродовж 8 років.

Ваша професійна і громадська діяльність неодноразово відзначені грамотами і подяками ректора університету.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Михайле Євгеновичу, міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного і щасливого життя.

Хай злагода буде, хай буде любов,
Хай тисячу раз повторяються знов
Хороші, святкові і пам’ятні дні,
Хай сонце всміхається Вам у житті!

Ректорат і профком ТНМУ