Вітаємо з ювілеєм!

19 жовтня відзначила ювілейний день народження ветеран ТНМУ Дарія Миколаївна Тараненко

Вельмишановна Даріє Миколаївно!

Сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження!

Після закінчення Київського інституту культури, 4-х років практичної роботи за фахом, у стінах ТДМУ Ви успішно пройшли майже 37-літній трудовий шлях бібліотекаря, провідного бібліотекаря, завідувача відділу, керівника одного з найважливіших підрозділів вищого навчального закладу – бібліотеки, колектив якої Ви очолювали впродовж 12 років.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків, організаторський талант, вміння працювати з людьми.

Ваші порядність, працелюбність, жіночність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування молодими працівниками.

Бажаємо Вам, вельмишановна Даріє Миколаївно, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, бадьорості духу, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного, щасливого довголіття.

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я. Горбачевського