Кафедра української мови ТНМУ запрошує

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Кафедра української мови Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 8-12 листопада 2021 року організовує заходи, присвячені визначній даті. Під час занять зі студентами всіх спеціальностей будуть використані цитати визначних мислителів про значимість рідної мови, вірші відомих поетів, фрагменти прозових творів, творчі завдання. Окремі заходи заплановані для студентів-іноземців.

Запрошуємо студентів і викладачів взяти участь у традиційному поетичному конкурсі «Мово рідна, слово рідне». Автори кращих творів будуть нагороджені грамотами і цінними подарунками. Вірші просимо надсилати завідувачу кафедри української мови, професору Анатолію Вихрущу на адресу (vykhrushchav@tdmu.edu.ua).

Кафедра української мови звертається до всіх бажаючих доєднатися до написання диктанту національної єдності.