Вітаємо з ювілеєм!

30 жовтня виповнюється 50 років доценту кафедри хірургії №1 з урологією та малоінвазивною хірургією  імені професора Л.Я. Ковальчука ТНМУ

кандидату медичних наук Юрію Михайловичу Футуймі

Вельмишановний Юрію Михайловичу!

Сердечно вітаємо Вас з 50-літтям!

У стінах Тернопільського медуніверситету Ви здобули вищу медичну освіту і успішно пройшли понад 20-літній трудовий шлях спочатку старшого лаборанта, аспіранта, згодом асистента, а останні 9 років – доцента кафедри хірургії №1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені професора Л.Я. Ковальчука.

Ректорат, профком і весь колектив університету глибоко поважають і щиро шанують Вас як одного з талановитих випускників другого покоління, відомого науковця, висококваліфікованого клініциста-хірурга, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваша професійна і громадська діяльність відзначені грамотами обласного комітету профспілки медичних працівників, грамотами і подяками ректора університету.

Ваші порядність, працелюбність, інтелігентність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного і щасливого життя.

Хай злагода буде, хай буде любов,
Хай тисячу раз повторяються знов
Хороші, святкові і пам’ятні дні,
Хай сонце всміхається Вам у житті!

Ректорат і профком ТНМУ  імені І.Я. Горбачевського