ТНМУ посідає першу позицію серед медичних вишів у рейтингу UniRank 2021

Нещодавно рейтинг університетів UniRank (University Ranking) оприлюднив результати за 2021 рік. До переліку університетів України увійшли 184 вишів нашої держави. Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського посів першу позицію серед медичних закладів вищої освіти і двадцять п’яту позицію у загальному підсумку.

Під час оцінювання діяльності університетів UniRank брав до уваги якість надання освіти, наявність ліцензій на здійснення освітньої діяльності, навчання студентів щонайменше за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, а також можливість здобути магістерський рівень та навчатися в аспірантурі.

Головна мета засновників рейтингу – визначити найпопулярніші університети на основі достовірних, неупереджених відомостей, наданих незалежними джерелами, а не самими університетами.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.