Творчий колектив ТНМУ організував літературно-музичний вечір «Почуй»

21 жовтня 2021 року у закладі «Наві» за багаторічною традицією Творчого колективу ТНМУ відбувся літературно-музичний вечір «Почуй». Організатори заходу – Марія Усова, Світлана Лобазова та Анна Українець мали на меті створити затишну, спокійну атмосферу, яка дає можливість гостям насолодитися авторською поезією та каверами відомих пісень.

М’яке приглушене світло, теплий чай і неймовірно красива картина за панорамними вікнами – захід сонця над Тернопільським ставо. Хіба не так виглядає ідеальний осінній вечір?

Серед учасників відділу вокалу та музичних інструментів свій талант продемонстрували Оксана Мельничук, Тетяна Шевчук та Каріна Джобава. На сцену також запрошували гостів заходу, що зарядилися атмосферою і мали бажання виконати пісню чи продекламувати вірші.

Від відділу поезії на творчому вечорі виступали Марія Усова, Анна Українець, Софія Марущак і Софія Балюк. Дівчата поділилися з аудиторією своїми авторськими творами. Кожен вірш був унікальний і відображав різні особисті історії кожної з учасниць.

Організатори дякують всім учасникам, гостям творчого вечора керівнику центру виховної роботи та культурного розвитку Руденко Марті Ігорівні, яка вже багато років сприяє проведенню цих заходів та підтримує наші студентські ініціативи!

Сподіваємося і віримо, що нові учасники музичного та поетичного відділів будуть і надалі продовжувати цю чудову традицію!