Випускники ТНМУ ділилися своїм досвідом зі студентами щодо професійної реалізації

Нещодавно випускники ТНМУ з числа іноземних студентів організували вебінар на тему «Що очікує вас після завершення навчання в медичному університеті?».

Відділ освіти Нігерійської студентської спілки під керівництвом Адейемі Девіда Айоолуви (керівник цього відділу у 2020-2021 році) ініціював онлайн-зустріч для студентів-медиків. Головним завданням заходу було те, щоб розповісти теперішнім студентам про те, що їх очікує після закінчення університету, про програми та можливості, якими можна скористатися.

Своїм досвідом поділилися двоє фасилітаторів-лікарів: Одіон Дональд Оріафо (сьогодні є в штаті Федерального медичного центру, Абуджа, Нігерія; випускник ТНМУ 2017 року; колишній президент Нігерійського студентського союзу у ТНМУ) та Огеново Ефекодо (Mbbs, FWACS (анестезія), MRCGP, GP – UK).

Обидва доповідачі розповіли про те, що своє майбутнє треба планувати завчасно. Вони проілюстрували це на власному і професійному досвіді з метою найкращого донесення своєї думки до всіх присутніх. Окрім того, запрошені гості надали матеріали та посилання, які є корисними та можуть допомогти у майбутньому.

У вебінарі взяли участь понад 100 студентів ТНМУ. Зі студентами також спілкувалися лікар Еммануїл та лікар Чіома, а від університету вітальне слово передала заступник директора центру виховної роботи і  культурного розвитку, доцент Олени Покришко.

Матеріали, якими поділилися під час вебінару, доступні в офіційній бібліотеці NSU-TNMU. Щоб отримати доступ до бібліотеки, завітайте на сторінку www.nsutnmu.com