Студент ТНМУ навчає тернополян англійської мови

Дискусійний клуб з Умером Саламом (Discussion club with Umer Salam) відбувається щонеділі о 14.00 в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. На заняттях усі бажаючі мають нагоду практикувати розмовну англійську мову.

Умер Салам є студентом Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, який приїхав з Індії здобувати медичну освіту. Хлопець особисто виявив ініціативу допомагати жителям нашого міста краще опановувати іноземну мову. Умер прийшов до бібліотеки і запропонував свої послуги. Англійської мови він навчає тернополян безкоштовно. Як правило, це старшокласники, студенти та дорослі.

Дискусійний клуб діє в рамках проекту «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» (Тернопіль, вул. Нечая, 29), який реалізовується на базі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Обов’язкова умова для відвідання дискусійного клубу: читацький квиток бібліотеки на 2021 рік, який коштує 30 грн/рік  та наявність Covid-сертифікату (для тих, кому виповнилося 18 років).

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини надані керівником проекту.